JURBARKO KAVINAITĖJE DŽIOVINUKAS

Kviečiame apsilankyti ir maloniai praleisti laiką mėgaujantis skanėstais ir gaiviais augaliniais kokteliais. Atvykite su šeima, draugais, darbo kolektyvu praleisti  smagaus laiko ir patirti gerų emocijų. Maloni draugija, gera aplinka ir įdomiai skanios degustacijos lauks jūsų kavinaitėje DŽIOVINUKAS…

Mūsų mažoje Lietuvoje rasite daug gražių lankytinų vietovių, o keliaujant palei Nemuno upę pasieksite žalią, turistų mėgstamą miestą JURBARKĄ. Pačiame miesto centre atvėrė duris augalinio maisto erdvė – DŽIOVINUKAS. Kurioje džiovinami augaliniai skanėstai, be pridėtinio cukraus, be jokių sintetinių priedų ir be glitimo, taip pat plakami maistingi, augaliniai kokteiliai.

“Džiovinukas" kavinaitėje gimsta gardieji džiovinti skanėstai. Vaisių ir uogų deriniai su sėklytėmis ar riešutais sukuria ypatingą skonį. Jei pasiilgom karamelinių saldainių – turim ,,Bananinio" su anakardžio riešutu. Jei norisi meduolio, o miltinio meduolio jau nevartojate, tai jums štai – ,,Morkinis su datulėmis".  🙂 Na, o ar ragavote ,,Agurkinio su medumi " pagardintu citrina ? Visa tai galima bus padegustuoti per susitikimą. O savo maisto raciono paįvairinimui išmoksite susiplakti augalinį kokteilį.  

Edukacijos metu turėsite gerą progą išragauti ir išmokti  gamintis ir pamėgti augalinius produktus. Tad kviečiame užsisakyti šią edukaciją ir mėgautis skaniais pojūčiais 🙂

Mūsų kavinaitėje "Džiovinukas"

DEGUSTACINĖS – EDUKACIJOS

                            Susitikimas truks nuo 30 min. iki 1 val.                                               Lankytojų priimame nuo 2 -jų iki 30 asmenų.                   Edukacijos kaina – suaugusiems 10 eur/asm., vaikams iki 10m. 7 eur/asm.

Kas jūsų laukia : 

  • Diskusija apie augalinio maisto naudą ir Džiovinukų gamybą. 
  • Augalinio kokteilio plakimas.           
  • Džiovinukų degustacija. 
  • Kava- arbata- vaisių šerbetas (pasirinkimas vietoje).      
  • 100 g. Džiovinukų dovanėlė.

Spustelėkite ant šios nuotraukos ir galėsite pateikti užklausą edukacijai